Další republiková medaile pro taneční pár Miriam Holaňovou a Honzu Samka

25.03.2025

Ve středu převzali ocenění v anketě Nejúspěšnější sportovec Jesenicka a v sobotu už váleli na tanečním parketě při republikovém šampionátu.

Mladá dvojice Honza Samek s Miriam Holaňovou je v laufu, v úspěšné sezóně se probojovali na Mistrovství České republiky i v královské disciplíně 'kombinace 10 tanců'. Dopadlo to nadmíru skvěle, v kojetínské sportovní hale se v konkurenci 12 dětských tanečních párů probojovali i mezi finálovou šestku, a tam si vytancovali bronzové placky.

Na titul 2. vicemistrů ČR potřebujete skvěle ovládnout pět standardních a pět latinskoamerických tanců. Jako diváci StarDance určitě aspoň trochu tušíte, co obnáší tango, quickstep, valčík, samba, rumba a další. Všechny je Miriam s Honzou zvládají jako třetí nejlepší pár v zemi.

Kamil Kavka
Foto (zdroj): Klub sportovního tance Jesenicka

Made in Jesenicko © 2025 positivJE. Všechna práva vyhrazena.